Нанесення реклами на автотенти, павільйони


Всім давно відомо, реклама - двигун торгівлі.

Якщо вам потрібна реклама, яка буде працювати на вас, компанія UET (ЮІТі) з радістю готова допомогти в цьому!
Нанесення реклами, брендування на автомобілях або павільйонах - це чудовий спосіб залучити потенційних клієнтів і нагадати про себе.

reklama-na-pavil'one
reklama-na-GAZel'

Замовляючи у нас рекламу на автотент, за прийнятну ціну, ви отримуєте такі переваги:

1. Не переплачуєте за зовнішню рекламу (лайтбокси, рекламні щити і т.п.);

2. Широке охоплення цільової аудиторії (автомобіль весь час в русі і це дає можливість більшій кількості людей побачити вашу рекламу);

3. Довгий термін служби (реклама працює на вас, до кінця експлуатації автотентів).

Пропонуємо два способи нанесення реклами:

1. Трафаретний друк

Використовується для нанесення логотипів, рекламних слоганів, а також графічних зображень. Довговічність - один з головних плюсів трафаретного друку, тому що фарба, яка наноситься на ПВХ-тканину стійка до впливів зовнішнього середовища. Реклама, нанесена таким способом, не буде вигорати на сонці, їй не буде загрожувати ні волога, ні мороз. Зображення до кінця служби тенту буде зберігати свій колір, не тріскатися і не обсипатися.

2. Кольоровий друк

Цей спосіб підійде для нанесення фотографічного зображення. Відповідно, яскраве і чітке фото з вашою рекламою, приверне більше уваги ваших потенційних клієнтів. Друк здійснюється сольвентними або УФ-чорнилами, які стійкі до дії ультрафіолетових променів, зображення не тріскається і не змивається. Така реклама прослужить вам довгі роки зберігаючи свій товарний вигляд.