Автотенти

Одним з основних напрямків компанії UET, є виготовлення тентів на вантажні автомобілі

Для виготовлення тентів на вантажні автомобілі використовуємо якісну ПВХ-тканину «Sioen» (Бельгія), щільністю 630 і 900 г / м², а також можливе застосування ПВХ-тканин інших виробників (Німеччина, Китай, Корея, Туреччина).

Ця ПВХ-тканина володіє такими перевагами як:
- еластичність
- міцність
- водостійкість
- термостійкість (від – 30 до +70 ℃)
- опірність до гниття
- стійкість до впливу УФ-випромінювання
- стійкість до забруднень
- має презентабельний вигляд
- більше 7 років зберігає свою структуру і колір

dubliruyushchie
Раскладка цветов

Всі місця дотику матеріалу з каркасом ущільнюються додатковими смугами ПВХ-тканини, що надає міцність і довговічність вашого тенту.

6 кроків до перетворення
вашого автомобіля:

6-шагов-юа

Підберіть вид завантаження, який підходить саме вам

Верхняя погрузка
Верхня

Якщо вам необхідно завантажити великі габаритні і негабаритні вантажі (наприклад спецтехніка, верстати або металопрокат), тоді вам підійде верхня завантаження. Для цього способу завантаження обов'язково потрібен кран або інший підйомний механізм.

bokovaya-pogruzka
Бічна

Для цього виду завантаження не обійтись без навантажувача або ж наявності рампи. Можлива установка тільки однієї бочини під бічне завантаження або обидві.

Задняя погрузка
Задня

Такий вид вважається найбільш поширеним. Застосовується для завантаження практично будь-яких видів вантажу. Задній вид завантаження популярний на великих і маленьких складах, які мають в наявності власну рампу.

Накидки (пологи) на зерновози, самоскиди

Компанія UET (ЮІТі) виготовляє пологи (накидки) з ПВХ-тканини, на самоскиди і зерновози, для захисту різних вантажів від потрапляння вологи і впливу атмосферних явищ.

Полог на самосвал